קידום אורגני

המניה החכמה שלך

אחד היתרונות העיקריים של חיפוש אורגני הוא שניתן להביא תנועה ממוקדת ואיכותית לאתר. מכיוון שתוצאות חיפוש אורגני מבוססות על הרלוונטיות והסמכות של האתר ברשת, יש סיכוי גבוה יותר שגולשים ימצאו את מה שהם מחפשים כשהם לוחצים על תוצאת חיפוש אורגנית. כאשר רלוונטיות זה שם המשחק, גולש אשר מוצא את מה שחיפש בשאלת החיפוש, יהיה קרוב יותר לעשות את הפעולה המבוקשת ולהפוך לליד או ללקוח. עסקים אשר מדורגים גבוהה בתוצאות האורגניות, יכולים להגיע ולהנות משיעורי המרה גבוהים והחזר גבוהה יותר על השקעה.

בדיוק כמו השקעה בבורסה, גם השקעה בקידום אתרים עוסקת במיצוב העסק, כדי להצליח בטווח הארוך ולאורך זמן. בעזרתנו תוכלו לוודא שהאתר שלכם מוגדר להצלחה, ושהוא יוכל להמשיך לצמוח ולהתפתח לאורך זמן. אנו נייצר תשתית אורגנית ובסיס חזק לנוכחות המקוונת של העסק, המאפשרת לאתר דירוג גבוהה יותר ונראות במנועי החיפוש.

 

למה העסק שלך צריך קידום אורגני?

נראות האתר במנועי חיפוש

נראות מוגברת של האתר בתוצאות החיפוש, מגביר משמעותית את פוטנציאל התנועה לאתר.

שיפור חווית משתמש

כחלק מתהליך SEO, חווית המשתמש והיררכית האתר משפיעה גם על החוויה של הגולשים וגם על מנועי חיפוש.

חסכון בשיווק

בשונה מקידום ממומן בגוגל, קידום אורגני חוסך בטווח הארוך שכן אין צורך להתחרות במכירה פומבית אל מול עסקים אחרים על מילות מפתח.

אמון במותג

הגברת האמינות והאמון של המותג, שכן הופעה בראש תוצאות החיפוש מספקת רושם של אתר מכובד וסמכותי.

נתוני תנועה

מעקב ומדידה של הצלחת האתר באמצעות ניתוח האתר - ניתוחי תנועה, דפים מובילים, זמן שהיה והמרות.

קהל מכוון מטרה

בעזרת קידום אורגני ניתן להגיע לקהל ממוקד אשר מבצע מחפש את השירות/מוצר שלכם לפי שאלת חיפוש, מה שמלכתחילה מייצר לקוח עם רמת עניין בשירות/מוצר.

הגיע הזמן שתופיעו בעמוד הראשון

עסק שרואה עתיד רואה קידום אורגני

ישנן מספר סיבות לכך שעסקים הצופים לעתיד ודוהרים קדימה ישקיעו בקידום אתרים וקידום האתר שלהם באופן אורגני:

  • גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בעולם, עם נתח שוק של למעלה מ-90%.

  •  בניגוד לפרסום בתשלום, שנפסק ברגע שהתקציב נגמר, תנועת חיפוש אורגנית יכולה להמשיך להביא לידים ולקוחות לטווח ארוך.

  •  תוצאות חיפוש אורגניות זוכות ליותר אמון על ידי הצרכנים – מחקרים מראים שאנשים נוטים יותר ללחוץ על תוצאות חיפוש אורגניות מאשר מודעות בתשלום.

  • קידום אורגני עוזר לבנות מותג חזק – על ידי הופעה בראש תוצאות החיפוש, העסק שלך ייראה כמקור מכובד וסמכותי בענף שלך.

  • רלונטיות האתר לקהל מתאים וממוקד – על ידי אופטימיזציה של האתר והתוכן עבור מילות מפתח ספציפיות, תוכל למשוך את האנשים שסביר להניח שיתעניינו במוצרים או בשירותים שלך.

  • SEO תומך בכל מאמצי השיווק הדיגיטלי. נוכחות חזקה בחיפוש אורגני יכולה לעזור להגביר את האפקטיביות של ערוצי שיווק אחרים, כגון רימרקטינג במדיה חברתית, שיווק בדוא"ל ו-PPC.

  • קידום אורגני טומן פוטנציאל של ROI גבוהה  – השקעה בקידום אתרים יכולה להניב החזר גבוה על ההשקעה שכן היא יכולה להוביל לעלייה בתנועה לאתר, לידים ומכירות.

  • על ידי השקעה בקידום אתרים, עסקים יכולים להשיג צמיחה ארוכת טווח ונראות באינטרנט, אשר יהיו חיוניות להצלחה העתידית.
עם קידום אורגני העסק שלך מושקע בטווח הארוך
SEO - קידום אורגני

המסלול שלנו ליעד שלך

הכרת העסק

הכרת העסק הינו המרכיב החשוב והמשמעותי ביותר לפני שמתחילים מסע קידום אתרים מכיוון שקידום אתרים הוא אסטרטגיית שיווק מתמחה וממוקדת ביותר שצריכה להיות מותאמת לצרכים ולמטרות הספציפיות של העסק. הכרת העסק פירושה להבין מה העסק עושה, מי קהל היעד שלו, מה המטרות והיעדים שלו, ומה מבדיל אותם מהמתחרים. מידע זה יכול לשמש לפיתוח אסטרטגיית SEO המותאמת לצרכים הספציפיים של העסק.

כל קידום אורגני בגוגל מתחיל בהכרת העסק

בדיקת האתר

אנו נבצע בדיקה מלאה של האתר, ונספק דו"ח מפורט של מצב האתר ברמת התוכן, חווית משתמש, קוד האתר, נתוני תנועה, היררכית האתר ומיקומים בגוגל וברשת.

בדיקת אתר - לפני תהליך SEO

מחקר מילות מפתח

אנו מבינים שמחקר מילות מפתח הוא הבסיס לכל אסטרטגיית SEO מוצלחת.ישנה חשיבות גבוהה למחקר מילות המפתח מכיוון שהוא עוזר לזהות את מילות המפתח והביטויים שקהל היעד שלך מחפש.  בנוסף, מחקר מילות מפתח עוזר לזהות הזדמנויות חדשות עבור העסק שלך ולהישאר לפני המתחרים.

מחקר מילות מפתח

נלמד את המתחרים שלכם

בדיקה ומחקר של המתחרים חשובה בכדיי לזהות את החוזקות והחולשות של המתחרים של העסק ומציאת הזדמנויות חדשות. על ידי הבנת המתחרים, אנו נפתח אסטרטגית SEO אשר תבדל את העסק שלך, ובהמשך גם לעקוף מתחרים.

מחקר מתחרים

אסטרטגיית קידום אורגני

בחברתנו, המטרה שלנו היא לעזור לעסק שלך להשיג את היעדים העסקיים ולהגביר את הנוכחות המקוונת שלך בעסק באמצעות אסטרטגיית SEO ממוקדת. על ידי עבודה צמודה , נוכל ליצור אסטרטגיית SEO המותאמת לצרכים הספציפיים של העסק ונועדה להניע תנועה ממוקדת ומדויקת, להגדיל את ההמרות ולהשיג החזר גבוה יותר על ההשקעה.

אסטרטגיית קידום אורגני

שדרוג תוכן האתר

בסופו של דבר התוכן מדבר ותוכן רלוונטי ואיכותי משפיע גם על הגולשים וגם משפיע על הרלוונטיות של האתר. כחלק מהתהליך אנו נייצר אסטרטגיית תוכן, אופטימיזציה של תוכן קיים, עדכון והוספת תוכן חדש באופן קבוע ונשדרג את המראה העיצובי של האתר במידת הצורך כדי להבטיח שהוא מושך מבחינה ויזואלית, קל לניווט ומספק חווית משתמש טובה שתעזור להניע תנועה ממוקדת יותר ולהגדיל את ההמרות.

אתר חנות מניע מכירות

בניית קישורים

 בניית קישורים בצורה נכונה עוזרים לגוגל לזהות את הרלוונטיות והסמכות של העסק שלך, מכיוון שהם נתפסים כ"הצבעות אמון" מאתרים אחרים. כאשר אתרים אחרים מקשרים לאתר שלך, זה מאותת למנועי החיפוש שהתוכן שלך בעל ערך ורלוונטי, מה שיכול לעזור לשפר את הדירוג שלך במנועי החיפוש ולהניע תנועה ממוקדת יותר לאתר שלך.

בניית קישורים לקידום - SEO

דוחות חודשיים וכוס קפה

 אנו מאמינים כי שקיפות ושמירה על לקוחותינו מעודכנים זה המפתח לשותפות מוצלחת. אנו מספקים דוחות חודשיים על מצב האתר ונתונים עסיסיים ותובנות על דירוג האתר, תנועה,המרות, קישורים ועוד מדדים חשובים. מעבר על הדוחות יכול להיות על כוס קפה או בזום, אנו ניתן לך את הסקופ הפנימי על מה עובד והיכן יש מקום לשיפור. כמובן החלק הכי טוב זה לראות חיוך על הפנים של לקוח שמבין שמשהו חדש וטוב קורה בעסק.

דוחות קידום חודשיים
קידום אורגני המסלול שלך לניצחון

קידום אורגני
ליד חם לבית טוב

הלידים כאן הגיע הזמן לדבר איתם

חיפוש אורגני יכול להביא לעסק לידים חמים מכיוון שהוא מאפשר לעסק להגיע ללקוחות פוטנציאליים שמחפשים באופן אקטיבי מוצרים או שירותים שהעסק מציע.

כאשר עסק מופיע בראש תוצאות מנועי החיפוש עבור מילות מפתח רלוונטיות, סביר יותר שלקוחות פוטנציאליים ילחצו ויכנסו לאתר. לקוחות פוטנציאליים אלו נחשבים ללידים חמים מכיוון שהם מחפשים באופן פעיל פתרון לבעיה או מוצר או שירות ספציפי, מה שהופך אותם לסבירות גבוהה יותר להמיר ללקוחות משלמים. בנוסף, חיפוש אורגני מאפשר לעסק למקד מילות מפתח וביטויים ספציפיים הרלוונטיים לעסק, מה שמגדיל את הסיכוי להגיע ללקוחות פוטנציאליים שנמצאים בשוק של מוצרי או שירותים של העסק.

זה יכול לעזור להביא לידים באיכות גבוהה שיש סיכוי גבוה יותר שיהפכו ללקוחות משלמים, וכתוצאה מכך להגדלת ההכנסה לעסק.

לידים מקידום אורגני

יותר קליקים, יותר אמינות יותר סמכות

תוצאות חיפוש אורגני נוטות לקבל שיעור קליקים גבוה יותר ממודעות בתשלום, מכיוון שאנשים סומכים על תוצאות אורגניות יותר ממודעות בתשלום. סיבה נוספת לכך שעסקים משקיעים בחיפוש אורגני היא כי זה עוזר לבנות אמון ואמינות במותג. כאשר אתר אינטרנט מופיע בראש תוצאות החיפוש האורגניות, הוא יכול להיתפס כמקור מידע סמכותי ואמין.

זה יכול להוביל ליותר נאמנות למותג וללקוחות חוזרים לעסק. בסופו של יום, קידום אתרים הוא דרך חסכונית להביא תנועה לאתר. עלות קידום אורגני יכולה להיות משתלמת יותר משמעותית בראייה קדימה לעומת צורות אחרות של פרסום מקוון כגון פרסום בתשלום לקליק. זה הופך אותה להשקעה מצוינת עבור עסקים שמחפשים למקסם את ההחזר על ההשקעה שלהם. 

הגיע הזמן שתעלה את העסק שלך על הגל

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא כבר לא אופציה, היא הכרח בנוף הדיגיטלי של היום. כאשר יותר ויותר עסקים נכנסים לאינטרנט, התחרות על דירוג מנועי החיפוש והנראות היא עזה. 

על ידי השקעה בקידום אתרים, העסק שלך יכול להישאר בקדמת הבמה ולהימצא בקלות על ידי לקוחות פוטנציאליים שמחפשים מוצרים או שירותים כמו שהעסק שלכם מציע .אל תתנו לעסק שלכם להישאר מאחור בעולם הדיגיטלי, הגיע הזמן לעלות על הגל ולתת לגולשים להגיע אליכם.

צרו קשר עוד היום ובואו נתחיל להפוך את האתר שלכם לכלי שיווקי רב עוצמה עבור העסק שלכם

גולשים מוצאים את העסק שלך

הדיבר הראשון

הדיבר לקידום בגוגל

 יצירת תוכן איכותי, רלוונטי ואינפורמטיבי הנותן מענה לצרכים ולחששות של קהל היעד שלך.

הדיבר השני

הדיבר לקידום בגוגל

מחקר מילות מפתח יסודי כדי לזהות את מילות המפתח הרלוונטיות והרווחיות ביותר עבור העסק שלך.

הדיבר הרביעי

הדיבר לקידום בגוגל

בניית קישורים פנימיים ובניית קישורים נכנסים באיכות גבוהה מאתרים מוכרים כדי לשפר את סמכות האתר שלך ואת דירוג מנוע החיפוש. 

הדיבר החמישי

הדיבר לקידום בגוגל

לוודא שהאתר שלכם מותאם לנייד וניתן לניווט בקלות, מכיוון שרוב השימוש של הגולשים מתבצע במובייל, חשוב לוודא שהאתר שלכם מותאם למכשירים ניידים.

הדיבר השישי

הדיבר לקידום בגוגל

שימוש במדיה החברתית כדי לקדם את האתר שלכם ולתקשר עם קהל היעד שלכם.

הדיבר השביעי

הדיבר לקידום בגוגל

לוודא שהאתר שלכם נטען במהירות ולוודא שהוא מאובטח בתעודת SSL.

הדיבר השמיני

הדיבר לקידום בגוגל

שימוש בכלי ניתוח כגון Google Analytics ו-Search Console כדי לעקוב אחר הדירוגים והתנועה של האתר שלך, וכדי לזהות ולתקן כל שגיאה טכנית שעשויה למנוע מהאתר להשתפר בדירוג.. 

הדיבר התשיעי

הדיבר לקידום בגוגל

מעקב אחר המתחרים ומציאת הזדמנויות וביטויים לקידום מתוך ניתוח מקיף של המתחרים והסקת מסכנות כיצד לבדל את העסק ולהגביר את המודעות למותג.

הדיבר העשירי

הדיבר לקידום בגוגל

 להתאזר בסבלנות, קידום אתרים זה אסטרטגיה ארוכת טווח שדורשת מאמץ עקבי, אבל המאמץ יהיה שווה את זה בטווח הארוך.

הדיבר השלישי

הדיבר לקידום בגוגל

אופטימיזציה של רכיבי האתר , כולל תגיות כותרת, תיאורי מטא, כותרות, alt text לתמונות, יצירת מבנה היררכי לקטגוריות ועיצוב תוכן, כדי להבטיח שהאתר שלך ידידותי למנועי חיפוש.

עשרת הדברות להשגת לידים מקידום אורגני

עשרת הדיברות להשגת לידים דרך קידום אורגני בגוגל

שאלות נפוצות

מסעות פרסום של תשלום לפי קליק (PPC) מאפשרים למפרסמים לשלם עבור מודעה ספציפית שתוצג בדפי התוצאות של מנוע החיפוש של גוגל. אם משתמש לוחץ על המודעה, אזי המפרסם יחויב בסכום כסף מסוים לפי מספר הקלקות שקיבל. PPC גם מאפשר למפרסמים להגדיר תקציבים שונים ולבצע אוטומטית כמה הם מוציאים על סמך נפח הקליקים שהמודעות שלהם מקבלות

ישנה אפשרות לתזמן את זמן המודעות לפי שעות בם תרצו שהמודעה תפעל, להרבה מאוד עסקים תזמון המודעות הוא משמעותי ביותר.

ניתן ואף חשוב מאוד לבחור מילות חיפוש מפתח שליליות בכדיי לא לבזבז תקציב על מילות מפתח שאינן רלוונטיות, גם במהלך הקמפיין יש להסיר שאילתות חיפוש לא רלוונטיות..

עוד שירותי קידום

צ'ק אאוט אחרון לפניי שממריאים

העסק שלך ממריא בעוד...

פופאפ

דברו איתנו ונפתח לכם עולם שלם של רעיונות לעסק