הסיפור שלנו

IN2A Marketing היא סוכנות שיווק דיגיטלית בשירות מלא, לצוות שלנו ניסיון עשיר של מעל עשור בשיווק ומכירות. המטרה והחזון שלנו היא לייצר סינרגיה מערכתית כוללת בין כלל ערוצי השיווק ומערכי המכירות של כל עסק ולייצר מערך שיווק עוצמתי ולמכונה משומנת לייצור לידים והנעת המרות בכל עסק איתו אנו עובדים.

אנו בוחנים מספרים, עובדים ביצירתיות, אך בעיקר עובדים עם הרבה לב ושקיפות עם לקוחותינו בכדיי לעזור להם לצמוח.
כל עסק הוא אתגר מבחינתנו והמטרה שלנו היא לתת את הכל ולהשתמש בכל הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בכדיי לספק הצלחה ללקוחותינו

 

מה מניע אותנו

כאשר זיהינו שאחת הבעיות המרכזיות בעסקים הינה התאמה בין מערכי השיווק למערכי המכירות, והבנו שבהרבה מקרים ישנו פער בין המסרים השיווקים לבין מערך המכירות ותסריטי מכירה , זיהינו את הצורך ליצור מערכת המכסה את ערוצי השיווק המלאים ומכוונת את המודעות והמסרים כך שיכללו את השתקפותו של המוצר, המותג וערכיו. מערכת זו מאפשרת לנו ליצור אסטרטגיות שיווק מקיפות המקלות על עבודת צוות המכירות והסוכנים בכך שהיא מספקת להם את הכלים הדרושים להם כדי להניע המרות. 

אנו מאמינים כי אסטרטגיות שיווק יעילות צריכות לכלול מגוון טקטיקות, כולל קידום אתרים, פרסום PPC, שיווק במדיה חברתית, שיווק תוכן, עיצוב ופיתוח אתרים וניהול מוניטין מקוון. על ידי שימוש בשילוב של טקטיקות אלו, אנו מסוגלים ליצור אסטרטגיות שיווקיות המניעות תוצאות עבור הלקוחות שלנו.

 אחת מנקודות החוזק המרכזיות של IN2A Marketing היא היכולת שלנו לפתח אסטרטגיות שיווק המתאימות לערכי המותג והיצע המוצרים של לקוחותינו. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות שלנו כדי להבין את העסק שלהם, את קהל היעד שלהם ואת הצעת המכירה הייחודית שלהם. על ידי כך, אנו מסוגלים לפתח אסטרטגיות שיווק שמדברות ישירות לקהל היעד שלהם, ומניעות מעורבות ובסופו של דבר המרות.

פופאפ

דברו איתנו ונפתח לכם עולם שלם של רעיונות לעסק